Форум Санкт-Петербурга и не только.

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум Санкт-Петербурга и не только. » Новости ,Политика и тд » Названо лауреатів престижної премії «Золотий глобус»


Названо лауреатів престижної премії «Золотий глобус»

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

У США завершилась церемонія нагородження престижної кінопремії «Золотий Глобус». Стало відомо, хто та за що отримав статуетку.

Новину передає «Преса України».

У Лос-Анджелесі пройшла 76 кінопремія «Золотий глобус». Список лауреатів наведено нижче.

«Кращий фільм-комедія або мюзикл» - «Зелена книга» (Green Book).

«Кращий актор драматичного фільму» - Атер Рамі Малек за роль у «Богемній рапсодії».

«Краща актриса драматичного фільму» - Гленн Клоуз за роль у «Дружина» (The Wife).

«Кращий режисер» -  Альфонсо Куарона за фільм Рим (Roma).

«Кращий драматичний серіал» - «Американці» (The Americans).

«Краща актриса драматичного серіалу» - Сандра О за роль у «Вбиваючи Єву» (Killing Eve).

«Кращий актор драматичного серіалу» - Річард Медден за роль в «Охоронець» (Bodyguard).

«Кращий фільм іноземною мовою» - Рим (Roma).

«Кращий анімаційний фільм» - «Людина-павук: через всесвіти» (Spider-Man: Into the Spider-Verse).

«Кращий сценарій» - «Зелена книга» (Green Book).

«Кращий драматичний фільм» -  Богемна рапсодія (Bohemian Rhapsody).

«Краща актриса другого плану» - Регіна Кінг в фільмі Якщо Біл-стріт могла б заговорити (If Beale Street Could Talk).

«Кращий актор другого плану» - Махершала Алі, «Зелена книга» (Green Book).

«Краща актриса в комедії або мюзиклі» - Олівія Колан за роль в «Фаворитці» (The Favourite).

«Кращий актор в комедії або мюзиклі» - Крістіан Бейл, «Влада» (Vice).

«Краща пісня» - «Shallow» з кінофільму Зірка народилася (A Star Is Born).

«Кращий комедійний телесеріал» - «Метод Комінского» (The Kominsky Method).

«Кращий актор в комедійному серіалі» - Майкл Дуглас за «Метод Комінского» (The Kominsky Method).

«Краща актриса в телесеріалі, мюзиклі або комедії» - Рейчел Броснахен за «Дивовижна місіс Мейзел» (The Marvelous Mrs. Maisel).

«Краща чоловіча роль у міні-серіалі або телефільмі» - Едгар Рамірез, «Дивовижна місіс Мейзел» (The Marvelous Mrs. Maisel).

«Краща чоловіча роль другого плану в міні-серіалі або телефільмі» - Даррен Крісс, «Дивовижна місіс Мейзел» (The Marvelous Mrs. Maisel).

0

2

На сьогоднішній день дуже складно уявити своє життя без новин, адже вони зараз складають дуже велику частину нашого життя. З цим урахуванням потрібно завжди розуміти, що потрібен тільки якісний новинний портал, який зі свого боку буде надавати актуальні та перевірені новини. Мені, наприклад, дуже пощастило, адже я можу дізнаватися всі актуальні новини, плюс слідкувати за оновленням професії архітектора https://delo.ua/careers/arxitektor-426720/ , а також інших професій, що надає мені більш широке розуміння того, в який бік змінюється робочий простір. Все це і навіть більше, я можу спокійно дізнатися в цьому новинному порталі, що надає мені більш об'єктивне сприйняття новин і подій.

0


Вы здесь » Форум Санкт-Петербурга и не только. » Новости ,Политика и тд » Названо лауреатів престижної премії «Золотий глобус»